TIELT-WINGE ruime woning 3 slks op +10 are
Vraagprijs : € 495 000
Immo3000 heeft deze rustig gelegen en gezellige gelijkvloerse woning in Tielt-Winge te koop. De woning ligt in de nabije omgeving van het Gouden Kruispunt met winkels, scholen, openbaar vervoer, kinderopvang, ...Ook de Golf van Winge en de oprit E314 bevinden zich op slechts enkele kilometers. Kortom een ideale ligging in het hart van het Hageland, met snelle verbinding naar de E314 en een vlotte toegang tot Diest, Aarschot en Tienen via de lokale wegen.
De woning omvat een ruime inkomhal, een lichtrijke woonkamer (met gashaard voor sfeerwarmte) met aansluitende eetruimte en een functionele en ingerichte keuken (gerenoveerd in 2010), badkamer met inloopdouche (gerenoveerd in 2013) en 3 slaapkamers. De woning is volledig onderkelderd en voorzien van een inpandige garage (langs achterzijde), stookplaats met gasketel, wasplaats en bergruimten.
De zolderverdieping is toegankelijk via een uitschuifbate trap.
Aan de achterzijde heeft men een prachtig vergezicht over de achterliggende velden. De tuin is volledig omheind. Kortom een goede combinatie van ruimte, functionaliteit en een landelijke woonomgeving.
In 2024 werd het dak gerenoveerd en voorzien van 8 zonnepanelen.
Interesse in deze woning of komen kijken? Bel 016 60 3000 en boek uw afspraak!
Algemeen
| Adres: | Wingerstraat 31 Tielt-Winge |
| Referentie: | 2026_WING064 |
| Prijs: | € 495.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Perceeloppervlakte: | 1.038 m² |
| Perceelbreedte: | 19 m |
| Perceeldiepte: | 50 m |
| Bebouwde opp.: | 150 m² |
| Bewoonbare opp.: | 181 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1973 |
| Renovatiejaar: | 2024 |
| Gevelbreedte: | 9,3 m |
| Bouwlagen: | 3 |
Indeling
| Kamers: | 3 |
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Gesloten keuken |
| Kelder: | Ja |
| Tuin: | Ja |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Bushalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Raamwerk: | Hout |
| Dak: | Zadeldak |
| Gevel: | Baksteen |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Aardgas |
| Isolatie: | Dakisolatie |
Wettelijke gegevens
| EPC Certificaat Nr.: | 20260223-0003806146-RES-1 |
| EPC Index: | 373,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | D |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied met landelijk karakter |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |