LUBBEEK - instapklare HOB op 7a33
Vraagprijs : € 438 000
**IN OPTIE** Immo3000 biedt een toffe, instapklare, halfopen bebouwing te koop aan in een autoluwe straat in het groene Lubbeek. De woning werd gebouwd in 1989, maar werd de laatste jaren volledig onder handen genomen: dak en zijmuren geïsoleerd, centrale verwarming vernieuwd (gascondensatieketel), zonnepanelen geplaatst, pelletkachel en waterontharder geïnstalleerd, elektriciteit conform gemaakt, gloednieuwe badkamer geplaatst, etc.
Op het gelijkvloers kom je binnen in de ruime inkomhal met gastentoilet. Rechts bevindt zich de lichtrijke living met eetkamer. Aansluitend vind je de ingerichte keuken met toegang tot de de veranda, die uitkijkt op de tuin. Daarnaast is er een droge kelder die vandaag dienstdoet als wasplaats en extra bergruimte.
Op de eerste verdieping vind je momenteel twee grote slaapkamers, een bergruimte en een nieuwe badkamer met douche, bad, wc en dubbele lavabo. In de bergruimte kan een vaste trap worden voorzien naar de bovenste verdieping, waar perfect een derde slaapkamer kan worden ingericht.
Buiten vind je een tuinhuis en een vrijstaande garage, geschikt voor het stallen van één wagen.
Ben je op zoek naar een instapklare woning op een toplocatie? Deze woning is helemaal ready to go! Bel 016 60 3000 en maak een afspraak met Thomas.
Algemeen
| Adres: | Broekstraat 13 Lubbeek |
| Referentie: | 2026_LUB078 |
| Prijs: | € 438.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Perceeloppervlakte: | 733 m² |
| Perceelbreedte: | 14 m |
| Perceeldiepte: | 65 m |
| Bebouwde opp.: | 100 m² |
| Bewoonbare opp.: | 175 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1989 |
| Gevelbreedte: | 9 m |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | Ja, Doorzonkamer |
| Keuken: | Ja, Gesloten keuken, Ingericht met toestellen |
| Kelder: | Ja |
| Tuin: | Ja |
| Tuin oriëntatie: | Zuid-West |
| Garage: | 1 (3 plaatsen) |
| Garage Types: | Vrijstaand steen |
| Garage uitrusting: | Elektrische voorzieningen, Water voorzieningen |
| Parking: | 2 |
| Parking Types: | Privé |
Comfort
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Hout |
| Dak: | Zadeldak |
| Dakbedekking: | Dakpannen |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | Kelder |
| Beglazing: | Dubbel, Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | Condensatieketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Condensatieketel, Gas |
| Isolatie: | Dakisolatie, Muurisolatie |
Wettelijke gegevens
| Kadastrale Oppervlakte: | 733 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260430-0003857708-RES-1 |
| EPC Index: | 198,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | B |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |