KESSEL-LO Rijwoning met 3 slaapkamers en garage
Vraagprijs : € 390 000
Immo3000 heeft deze charmante en gerenoveerde rijwoning te koop en is gelegen op wandelafstand van vele winkels op de Diestesteenweg, het De Becker-Remyplein en Hall 5. Het centrum van Leuven en het station zijn vlot bereikbaar met de auto en de fiets.
Op het gelijkvloers komt u de woning binnen via een inkomhal met aansluitend een gezellige eet- en leefruimte die aansluit op een ingerichte keuken. Aansluitend bevindt zich de badkamer, uitgerust met een lavabomeubel, douche en toilet. Vanuit de keuken heeft u toegang tot een knus terrasje en de achterliggende inpandige garage (bereikbaar via de achtergelegen Lindensestraat). Bijgevolg geen gedoe met het zoeken van een parkeerplaats langs de Diestesteenweg.
De eerste verdieping beschikt over een ruime slaapkamer van ongeveer 15 m² en een (doorloop)kamer van 13 m² die zowel kan dienen als slaapkamer, dressing of bureau. Op de tweede verdieping bevindt zich nog een grote, volwaardige slaapkamer (nog af te werken) en een zolderberging.
De combinatie van comfort met een uitstekende ligging en vormt een mooie opportuniteit in uw zoektocht naar een gezellige thuis of een interessante investering op een goedgelegen locatie.
Interesse in deze woning of komen kijken? Bel 016 60 3000 en maak een afspraak!
Algemeen
| Adres: | Diestsesteenweg 177 Kessel-Lo |
| Referentie: | 2026_KES247 |
| Prijs: | € 390.000 |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Perceeloppervlakte: | 83 m² |
| Perceelbreedte: | 4 m |
| Perceeldiepte: | 22 m |
| Bewoonbare opp.: | 125 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Renovatiejaar: | 2020 |
| Gevelbreedte: | 4 m |
Indeling
| Slaapkamers: | 3 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | 30 m² |
| Keuken: | 15 m² |
| Kelder: | 17 m² |
| Garage: | 1 |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Treinstation: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | PVC, Hout |
| Dak: | Zadeldak |
| Gevel: | Plakwerk |
| Fundering: | Kelder |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Gashaard |
| Verwarmd water: | Elektrische boiler |
| Isolatie: | Dakisolatie |
Wettelijke gegevens
| Geïndexeerd K.I.: | € 1.163 |
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 518 |
| Kadastrale benaming: | Leuven 8 Afd Kessel-Lo 2 |
| Kadastrale Nummers: | 0240/00Y002 |
| Kadastrale Oppervlakte: | 83 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260323-0003830356-RES-1 |
| EPC Index: | 325,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | D |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | C |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | C |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |