Bouwgrond van 972m2 voor OB te koop.
nieuw
Aarschot
Tieltse Baan
88
Vraagprijs : € 199 000
Deze ruime bouwgrond biedt u de mogelijkheid om de woning van uw dromen te bouwen.
Op zoek naar rust en privacy, maar toch ook niet ver alle voorzieningen van de stad Aarschot en dan ook nog kort bij de oprit van de E314? Dan is dit de ideale locatie!
Interesse ?
Aarzel niet en contacteer ons.
Immo3000
Luc Van de Gaer
bivnr 515912
016603000
info@immo3000.be
Algemeen
| Adres: | Tieltse Baan 88 Aarschot |
| Referentie: | 2026_AAR035 A |
| Prijs: | € 199.000 |
| Type: | Grond |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Perceeloppervlakte: | 972 m² |
| Perceelbreedte: | 19 m |
| Perceeldiepte: | 52,14 m |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Gevelbreedte: | 11 m |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Treinstation: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Bushalte: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Winkel: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| School: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Bank: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
Wettelijke gegevens
| Opmerking: | 801 m2 bebouwbaar + 171 m2 agrarisch gebied |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Neen |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Ja |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Overstromingsgevoelig: | Mogelijk overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
Ik wens meer informatie over volgend pand:
Aarschot
Tieltse Baan
88
Vraagprijs : € 199 000
Vertel een vriend
Aarschot
Tieltse Baan
88
Vraagprijs : € 199 000
Plan uw bezoek
Aarschot
Tieltse Baan
88