KESSEL-LO - Appartement 3 slpk en dubbele garage
Vraagprijs : € 324 000
Immo3000 heeft een zeer gunstig gelegen 3 slaapkamer appartement te koop inclusief een garage met plaats voor twee wagens en een berging in de kelder. De dubbele garage is verplicht aan te kopen bij het appartement voor 35.000 euro (totaalprijs voor appartement en garage is dus 359.000 euro).
Het appartement is gelegen op de tweede verdieping van een kleinschalig gebouw.
Je komt binnen in de inkomhal die toegang geeft tot de keuken en de leefruimte. Zowel aan de keuken als aan de leefruimte is er een terras aanwezig.
Meer achteraan in het appartement vinden we 3 slaapkamers, een apart toilet en een badkamer. In bijlage zijn een aantal foto's toegevoegd hoe een renovatie er zou kunnen uitzien!
Benieuwd? Boek je bezoek in en kom een kijkje nemen!
Algemeen
| Adres: | Platte Lostraat 272/0201 Leuven |
| Referentie: | 2026_KES245 |
| Prijs: | € 324.000 |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Per datum |
| Bewoonbare opp.: | 86 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 1976 |
| Op verdieping: | 2 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Kamers: | 5 |
| Slaapkamers: | 3 |
| WC: | Ja |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Kelder: | Ja |
| Garage: | 2 |
| Parking: | 2 |
| Parking Types: | Privé |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op minder dan 500 m |
| Treinstation: | Ja - op minder dan 500 m |
| Treinhalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Beglazing: | Dubbel |
Wettelijke gegevens
| EPC Certificaat Nr.: | 20260115-0003775823-RES-1 |
| EPC Index: | 232,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | C |
| EPC Geldig tot: | 15/01/2036 |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | B |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | B |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |