TIELT-WINGE 2slpk appartement met garagebox
Verhuurd
Immo3000 heeft een ruim nieuwbouw appartement met afgesloten garagebox te huur in residentie Wingerpark te Tielt-Winge. Het appartement is meer achteraan gelegen op de tweede verdieping in gebouw G en is van aan de garagebox tot aan de voordeur toegankelijk met de lift.
Er is een ruime inkomhal met gastentoilet, twee slaapkamers waarvan één met ingemaakte kasten, een badkamer met douche en lavabo, een grote leefruimte met volledig ingerichte open keuken en doorgang naar het rustige, zonnige terras (+14m2).
Het appartement beschikt over private zonnepanelen, gegarandeerd laag verbruik.
De huurprijs bedraagt 900 euro per maand inclusief de garagebox. Verbruik gas/elektriciteit/water zijn voor rekening van de huurder. Provisie op de gemeenschappelijke lasten bedraagt 100 euro/maand.
Algemeen
| Adres: | Leuvensesteenweg 230/G2.02 Tielt-Winge |
| Referentie: | 2024_WING057 |
| Prijs: | Verhuurd |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | In overleg |
| Bewoonbare opp.: | 91 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2022 |
| Bouwlagen: | 1 |
| Op verdieping: | 2 |
| Totale kosten: | € 75/maand |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja, Woonkamer |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Kelder: | Ja |
| Terras: | 14 m² |
| Garage: | 1 (1 plaats) |
| Garage Types: | Garagebox, Parkeerkelder, Elektrische poort |
| Garage uitrusting: | Elektrische voorzieningen |
| Parking: | 1 |
| Parking Types: | Gratis |
Comfort
| Kindvriendelijk: | Ja |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Raamwerk: | Aluminium |
| Dak: | Plat dak |
| Dakbedekking: | Beton |
| Gevel: | Baksteen |
| Fundering: | Kelder |
| Beglazing: | Dubbel, Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | Hoogrendementsketel, Aardgas |
| Verwarmd water: | Condensatieketel, Gas |
| Isolatie: | Volledig geïsoleerd |
Wettelijke gegevens
| Kadastrale Oppervlakte: | 91 m² |
| EPC Index: | 18,00 kWh/(m² jaar) |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Ja |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |