Wezemaal nieuwbouw energiezuinige woning 4 slks (VERKOCHT)
Verkocht
(VERKOCHT IN 2012) Op zoek naar een woning die meer opbrengt dan ze kost ? Nieuwbouw (2010) woning met warmtepomp en zonnepanelen (E-53). 4 ruime slaapkamers, open living + eetplaats + keuken. Kind- en onderhoudsvriendelijke tuin. Ligging ? op 1 km van Plas van Rotselaar, in buurt van oprit E314/Rotselaar en treinstation Wezemaal. Rustig en toch goede bereikbaarheid Leuven en Brussel.
Algemeen
| Adres: | Beversluis 6 Wezemaal |
| Referentie: | 2012_WEZ004 |
| Prijs: | Verkocht |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Ligging: | Landelijk, Aan bosrand, Aan park, Aan rustige weg, Residentieel, Beschutte ligging, Gemeente, Bosrijke omgeving |
| Perceeloppervlakte: | 1.147 m² |
| Perceelbreedte: | 14,98 m |
| Bewoonbare opp.: | 210 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2010 |
| Gevelbreedte: | 9,44 m |
| Bouwlagen: | 2 |
| Algemene staat: | Luxe-afwerking |
Indeling
| Slaapkamers: | 4 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 2 |
| Bureau: | 1 |
| Woonkamer: | Ja, Woonkamer |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Bijkeuken: | Ja |
| Berging: | Ja |
| Kelder: | Ja |
| Terras: | Ja |
| Tuin: | 1.147 m² |
| Tuin oriëntatie: | Zuid-Oost |
| Tuin kwaliteit: | Normaal |
| Parking: | 4 |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 3000 m tot 4000 m |
| Treinstation: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Winkel: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| School: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Bank: | Ja - op 1500 m tot 2000 m |
| Ontspanning: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Restaurant: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Raamwerk: | Aluminium |
| Dak: | Plat dak |
| Beglazing: | Dubbel |
| Verwarming: | Zonnecollectoren, Warmtepomp |
| Verwarmd water: | Warmtepomp |
| Isolatie: | Volledig geïsoleerd |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 1.764 |
| Kadastrale Nummers: | 3A 11b,11c |
| Kadastrale Oppervlakte: | 1.147 m² |
| EPC Certificaat Nr.: | EP02667 |
| EPC Index: | 102,00 kWh/(m² jaar) |
| EPC Geldig tot: | 1/06/2020 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Ja |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |