LINDEN bouwgrond 7a43 zuid gericht (IN OPTIE)
prijswijziging
Verkocht
(VERKOCHT IN 2014) Op zoek naar een ideaal gelegen grond voor je nieuwbouw ?
Linden ligt op 5km van Leuven, en heeft alles : scholen, kinderopvang, winkels, sportcentrum edm.
Deze grond is zuidgericht, 12m breed met gevelbreedte 9m voor halfopen bebouwing. Uw tuin wordt ong 58m diep. Gelegen in een rustige straat , en toch goede verbindingen. Aansluitingen reeds aanwezig.
Vaste prijs, geen gedoe.
Algemeen
| Adres: | Zoutrootjesstraat 15-A Linden |
| Referentie: | 2014_LIN049 |
| Prijs: | Verkocht |
| Type: | Grond |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Perceeloppervlakte: | 743 m² |
| Perceelbreedte: | 12 m |
| Perceeldiepte: | 58 m |
| Gevelbreedte: | 9 m |
Indeling
| Tuin: | Ja |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 4000 m tot 5000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
Wettelijke gegevens
| Kadastrale Oppervlakte: | 743 m² |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Neen |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Ja |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Overstromingsgevoelig: | Niet meegedeeld |
| Overstromingsgebied: | Niet meegedeeld |
| Erfgoed: | Niet meegedeeld |