Bouwgrond van 639m2 voor OB te koop.
nieuw
Aarschot
Tieltse Baan
90
Vraagprijs : € 186 000
Deze ruime bouwgrond biedt u de mogelijkheid om de woning van uw dromen te bouwen.
Op zoek naar rust en privacy, maar toch ook niet ver alle voorzieningen van de stad Aarschot en dan ook nog kort bij de oprit van de E314 ? Dan is dit de ideale locatie!
Interesse ?
Aarzel niet en contacteer ons.
Immo3000
Luc Van de Gaer
bivnr 515912
016603000
info@immo3000.be
Algemeen
| Adres: | Tieltse Baan 90 Aarschot |
| Referentie: | 2026_AAR035 B |
| Prijs: | € 186.000 |
| Type: | Grond |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Perceeloppervlakte: | 639 m² |
| Perceelbreedte: | 15 m |
| Perceeldiepte: | 46,45 m |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Gevelbreedte: | 9 m |
Indeling
| Tuin oriëntatie: | Zuid-Oost |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Treinstation: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Bushalte: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Winkel: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| School: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Bank: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
Wettelijke gegevens
| Opmerking: | 613 m2 bebouwbaar + 26 m2 agrarisch |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Ja |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |
Ik wens meer informatie over volgend pand:
Aarschot
Tieltse Baan
90
Vraagprijs : € 186 000
Vertel een vriend
Aarschot
Tieltse Baan
90
Vraagprijs : € 186 000
Plan uw bezoek
Aarschot
Tieltse Baan
90